fbpx

נדל"ן ביוון

הזדמנות

מחפשים נכס ביוון? אנו מציעים את החבילה האולטימטיבית למשקיעים: ייעוץ משפטי, רואה חשבון מלווה, עיצוב הנכס, ניהול והשבחה ועוד. הסכום ההתחלתי הדרוש: 50 אלף יורו בלבד!

מתעניינים?

שלחו את הטופס ונחזור עם כל הפרטים

+
נכסים שהושלמו
שנות ותק
דירות למכירה
%
תשואה ממוצעת בשנה

מי אנחנו?

אנו חברת קלון (CALON) קונסטראקשנס, חברה פרטית שמתמחה בפיתוח בנייני מגורים ומסחר ביוון משנת 1988.

בשלושים השנים האחרונות הקבוצה יזמה מספר רב של פרויקטי יוקרה בעלי רקורד מעולה, ולאחרונה היא עוסקת ביזמות, פיתוח וחידוש בניינים ודירות בערים הגדולות דוגמת אתונה, פיראוס וסלוניקי. 

קלון מנוהלת על ידי מר סאקיס ליאון, יווני יהודי, בוגר הנדסת מכונות בטכניון.

קלון מאתרת מבני נדל"ן רק במקומות בעלי סיכוי צמיחה מיטביים ולא מתמקדת באיים. מרבית הפרוייקטים ממוקדים באתונה, סלוניקי, פיראוס  – היכן שיש מוקדי ביקוש, בעיקר של סטודנטים אבל גם של משפחות מקומיות. 

לקוחות החברה נהנים מחבילת שירותים בכל המישורים כגון: ייעוץ משפטי, רואה חשבון מלווה, ליווי בתהליך ויזת זהב, עיצוב בנכס, ניהול והשבחה.

נציגה הרשמי של חברת קלון בישראל הוא אסף פולינובסקי, מתכנן פיננסי ויועץ פנסיוני מוסמך, המלווה באופן אישי את המשקיע בצד הישראלי, לכל אורך העסקה ומעניק ייעוץ בתחום המס.

פרויקטים אחרונים

שאלות ותשובות

האם כדאי היום להשקיע ביוון?

בהחלט! יוון אמנם קיבלה מכה חזקה בשנים האחרונות, אבל המדינה קמה על הרגליים, וחזרה לעצמה ביג טיים, החזירה חובות והתאוששה בצורה מדהימה.
כתוצאה מכך, המוני משקיעים זרים מכל העולם זורמים כיום למדינה הים התיכונית המדהימה הזו להשקעות חדשות.
בנוסף, הממשלה החדשה מעודדת את ההשקעות הזרות, ומשקיעה המון בעצמה בשיקום התשתיות.

מיהי חברת Calon?

קלון היא קבוצת חברות אשר מתמחה בפיתוח בנייני מגורים ומסחר ביוון משנת 1988. ב-30 השנים האחרונות הקבוצה יזמה מספר רב של פרויקטי יוקרה בעלי רקורד מעולה.
לאחרונה הקבוצה עוסקת ביזמות, פיתוח וחידוש בניינים ודירות בערים הגדולות ביוון. בזכות ניסיונה הרב, החברה מכוונת ואת כל פרויקטיה לפי אסטרטגיות שונות, כך שכל פרויקט ימצה את המקסימום האפשרי

מה ההון ההתחלתי הדרוש?

טווח ההשקעה בנכסים ביוון נע בין 50 אלף יורו ועד 200 אלף יורו ויותר. כחלק מהשירות שלנו, נאתר עבורכם את הנכס המתאים לתקציב ההשקעה שלכם

היכן אתם פעילים?

אנו פועלים בערים הגדולות ביוון, ובהן אתונה, פיראוס וסלוניקי, ויש לנו גם מספר פרויקטים מחוץ למרכז שמיועדים בעיקר למשפחות יווניות ולסטודנטים אשר מעדיפים שקט יחסי

מיקומים נבחרים ביוון

אתונה

באתונה אנו מתרכזים באזורים העתידים להתפתח, אשר נמצאים במקומות עם עליונות אסטרטגית כגון צירי תחבורה ציבורית ראשיים. אזורים אלה מיועדים הן לקהל המגיע לחופשה ומעוניין לחקור את כל יוון או אתונה והסביבה, או לסטודנטים ויוונים צעירים רווקים/ות או משפחות צעירות. אנו מזהים גם כי אזורי בילוי הממוקמים קרוב לחלק מהפרויקטים שלנו מושכים קהל רחב, שמגיע ליוון לתקופה יותר ארוכה

סלוניקי

בסלוניקי אנו מתרכזים במרכז העיר והאזור הסובב אותו המשמש הן את הסטודנטים הרבים בעיר, אשר אוהבים אותו בשל פעילות חיי הלילה של העיר. אותם האזורים משמשים גם את התיירים המגיעים לנפוש לחופשות קצרות בעיר ורוצים להנות מכל העיר על ידי לינה במיקום מרכזי ונוח.

פיראוס

בפיראוס, עיר הנמל של אתונה, אנו עובדים על פרויקטים הממוקמים בלב בעיר, כך שניתן יהיה לגשת אליהם על ידי כל כלי תחבורה ציבורי, אפשרות להנות מחיי לילה במרינה זאה ומיקום מצויין לעובדי הנמל או העסקים הסובבים אותו.
כמו כן, בזכות האוניברסיטה הגדולה של פיראוס הסטודנטים הרבים באזור יכולים גם כן ליהנות מנכסינו הממוקמים שם. 

יש לכם שאלות? נשמח לענות

שלחו לנו הודעה ונחזור בהקדם

לכבוד השנה החדשה: עושים סדר פיננסי!

במיוחד בתקופות מאתגרות, חייבים לדעת כמה יש לנו, ואיפה

אתם מוזמנים לקבל תמונת מצב עדכנית על הנכסים הפיננסיים שלכם, ללא כל עלות!